Paylaş

RESTORAN&BAR

Restoranımız Sunset Beach Club bünyesinin en gözde özelliklerinden biridir. Peki bunu bu kadar özel kılan nedir? Başta konumu olmak üzere, her ziyaretçinin muhteşem gün batımı manzarası eşliğinde yemek yiyebilmesidir. İç ve açık teras masalarında geleneksel Türk ve Avrupa mutfağı lezzetleri sunulmaktadır. Şu sahneyi gözünüzde canlandırın: huzur veren müzik eşliğinde, kıyıya vuran dalgaların sesleri, havada oryantal baharat kokuları ve muhteşem gün batımı manzarası!

Her ziyaretinizi benzersiz yapmak adına bol çeşitli yemeklerimizi beğeninize sunuyoruz. Tüm parti, organizasyon ve özel günlerinizi kutlamak içinde, personelimiz en rahat oturabileceğiniz yer seçimi veya meze ve ana yemek konularında da yardımcı olacaklardır.

Restoranımız günün erken saatlerinde açılıyor ve kuş sesleri eşliğinde, günün geri kalanı için ihtiyacınız olan enerjiyi depolamanız adına, geleneksel Türk kahvaltısı yapma imkanı sunuyor. Haftada bir organize edilen özel Türk gecelerinde, açık büfe şeklinde sunulan geleneksel Türk mutfağı lezzetleri, halk dansları, renkli kostümler, canlı müzik ve birçok diğer sürprizler sizi bekliyor olacak.